O NAS


LOKALNA FIRMA RODZINNA


Jesteśmy lokalną firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem zawodowym popartym wykształceniem motoryzacyjnym. Od kilkudziesięciu lat zajmujemy się kompleksową naprawą samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek, lakierowaniem , w tym elementów motocykli (zgodnie z oryginalną recepturą producentów). Jako nieliczni posiadamy wzorniki kolorów zarówno samochodów (także amerykańskich) jak i motocykli.


Mamy też pewne hobby... hobby, które stało się zawodem, poza motoryzacją...naszą pasją...
jesteśmy zakochani w wietrze i wodzie, jeziorach mazurskich, tamtejszej faunie i florze, a co za tym idzie jachtach żaglowych i motorowych. Sporty wodne, to coś co nie daje o sobie zapomnieć , coś co zapiera dech... NAD-CAR, to nie tylko AUTO NAPRAWA ale i marka S.R.T. Boats, dział, wodniaków dla wodniaków.
S.R.T. Boats to: naprawy, przeróbki kadłubów, remonty silników i przekładni, przebudowa i zabudowa wnętrz, pokładów, modernizacja osprzętu, spawanie stali nierdzewnej, czyszczenie układu paliwowego, budowa wózków slipowych i wiele innych...


W pracy kierujemy się jakością, solidnością i profesjonalizmem, a przede wszystkim bezpieczeństwem, to ono jest najważniejsze.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klienta ciągle rozwijamy swoją działalność, podnosimy swoje umiejętności i jesteśmy otwarci na nowe technologie. W swoim warsztacie korzystamy z urządzeń i produktów wiodących, sprawdzonych światowych producentów (3M, NEXA AUTOCOLOR , KEMPI, SATA, MAKITA, BOSCH, FORMAT).


TO WYRÓŻNIA NAS Z TŁUMU...

Jesteśmy dumni z tego , że jesteśmy i wspieramy Polskie Rzemiosło. Jesteśmy członkiem Cechu Rzemiosł Motoryzacyjnych w Warszawie, nr członkowski 401.