O NAS

LOKALNA FIRMA RODZINNA

Jesteśmy lokalną firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem zawodowym popartym wykształceniem motoryzacyjnym.

Od kilkudziesięciu lat  zajmujemy się kompleksową naprawą samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek..

 
logo firmy NAD-CAR

Mamy też pewne hobby… hobby, które stało się zawodem, poza motoryzacją…naszą pasją… jesteśmy zakochani w wietrze i wodzie, jeziorach mazurskich, tamtejszej faunie i florze, a co za tym idzie jachtach żaglowych i motorowych.  Sporty wodne, to coś co nie daje o sobie zapomnieć , coś co zapiera dech… NAD-CAR, to nie tylko AUTO NAPRAWA ale i marka S.R.T. Boats, dział, wodniaków dla wodniaków.

S.R.T. Boats to: naprawy, przeróbki kadłubów, remonty silników i przekładni, przebudowa i zabudowa wnętrz, pokładów, modernizacja osprzętu, spawanie stali nierdzewnej, czyszczenie układu paliwowego, budowa wózków slipowych i wiele innych… 

 

W pracy kierujemy się jakością, solidnością i profesjonalizmem, a przede wszystkim bezpieczeństwem, to ono jest najważniejsze.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klienta ciągle rozwijamy swoją działalność, podnosimy swoje umiejętności i jesteśmy otwarci na nowe technologie. 

W swoim warsztacie korzystamy z urządzeń i produktów wiodących, sprawdzonych światowych producentów (3M, NEXA AUTOCOLOR , KEMPI, SATA, MAKITA, BOSCH, FORMAT)